Koli Bandı Ankara

Elika Bant  tesislerimiz de üretilen ve %100 yerli ürün olma garantisi sunan ayrıca daima kaliteyi uygun fiyatlı sunma prensiplerimiz doğrultusunda üretilen tamamen yapışkanlık ve genişlik ölçü testlerinden geçmiş ürünleri sevk ediyoruz. Siparişleriniz doğrultusunda firmamız ürettiği ürünleri tam vaktinde ve tam zamanında sizlere sunuyoruz.

Birinci sınıf üretim ve kalite

Koli bandı Ankara üretim tesisimizde üretilen her koli bandı mutlaka ağırlık ve de ölçü testine girerek gerek yapışkanlık gerekse gramaj ve metre değerleri incelikle tespit edilmektedir. Ayrıca düzenli sipariş vermek isteyen müşterilerimiz için sayı ve limit sorunu olmaksızın mümkün olabilen adet sayısı söz verilen günde mutlaka teslim ediliyor.

You may also like...

1 Response

  1. 22 Şubat 2019

    […] Ankara baskılı koli bandı için sunmuş olduğumuz hizmette seçeneğin her geçen gün arttırılmasına dikkat ediyoruz. Nasıl mı? Büyük ölçüde seçeneklerimiz, tasarımlarımızı geliştiriyoruz. Sizin istediğiniz baskıların yer alması, anında teslimatlarımızı kolaylaştırıyoruz. Uzmanlığımızı arttırıp, müşterilerimizin taleplerine göre hareket etmeye dikkat ediyoruz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir