Konya Baskılı Koli Bandı Firmaları

En kuvvetli yapıştırıcılarla ve en kaliteli malzemelerle ürettiğimiz baskılı koli bantlarını sizler için üretmekteyiz.

Baskılı Koli Bandı Nedir?

Baskılı koli bandı, firmalar için en ekonomik ve en etkili reklam yöntemlerinden biridir. Sizlerin istediği baskıların (firma logosu, firma hakkında bilgi vb.) uygulanması doğrultusunda ürettiğimiz baskılı koli bantlarımız; içeriğindeki kuvvetli tutkal sayesinde kutu, koli ve zarf gibi ürünlere yapışarak firmalara hem güvenlik hem de ekonomik açıdan kolaylık sağlayan bir reklam yöntemidir. Sizler firma olarak; eğer müşterilerinize bir ürün gönderimi yapacaksanız, firmanız hakkında bilgi taşıyan ya da firmanızın logosunu taşıyan baskılı koli bantlarını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem firmanızın tanıtımını yapmış olursunuz hem de müşterilerinize güvenli bir şekilde gönderim sağlamış olursunuz.

Firmamızın Baskılı Koli Bandı Hizmeti

Firmamızda baskılı koli bantlarımızı sizlerin istekleri doğrultusunda istediğiniz boyutlarda ve istediğiniz baskılarda üretim yapmaktayız. Baskılı koli bantlarımızın içeriğinde bulunan kuvvetli yapıştırıcılar; kutu, koli ve zarf gibi müşterilerinize göndereceğiniz ürünlere güçlü bir şekilde yapışmaktadır. Bu şekilde kolay ve hızlı bir uygulama yöntemi sağlamış olursunuz. Ayrıca da ürettiğimiz bantlarımıza baskı işlemini uygularken; bandın yüzeyine yapıştırıcıyı sürmeden önce uygulamaktayız. Bu şekilde baskılı bantlarınızı kullanırken firmanız hakkında baskı yapılmış olan bilgiler zarar görmez veya da silinmez. Bizler, Konya baskılı koli bandı firmaları arasında en sıklıkla tercih edilen firmamızda istediğiniz uzunlukta ve istediğiniz boyutta baskılı koli bandı üretmekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Konya baskılı koli bandı firmaları arasında uzun yıllardan beri en iyi hizmeti veren firmamızda; işinde uzman olan çalışanlarımız sizlerin isteği doğrultusunda en kaliteli malzemelerle en güvenilir ve en çok tercih edilen baskılı koli bantlarını üretmekteyiz. Ayrıca bizler ekip olarak müşteri memnuniyetine önem veren ve müşterilerimizin isteği doğrultusunda yenilikçi bir üretim yapan firmayız. Eğer sizler, hem yapıştırma gücü yüksek olan hem de baskı yönünden zarar görmeyen ve kaliteli olan bir baskılı koli bandı arıyorsanız; Konya baskılı koli bandı firmaları arasından bizi seçerek tercihlerinizde ilk sıraya yerleştirebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir